TÄIUSLIK VÄRVIKOLLEKTSIOON

Esmaklassiline valik värvitoone
AkzoNobeli värvispetsialistide meeskond on valinud käesoleva värvikollektsiooni iga üksiku tooni hoolikalt, pakkudes Sulle pilkupüüdva, loomingulise ja tõhusa töövahendi. Värvikollektsioon, mille koostamisel on kaasa rääkinud disaini, arhitektuuri ja moevaldkonna rahvusvahelised eksperdid, on Sinu usaldusväärne abivahend professionaalsete värvilahenduste koostamisel.

Värvirühmad
Värvirühmad on järjestatud loodusliku nähtava spektri alusel, alates punasest ja lõpetades violetsega. Toonid värvilehviku lehtedel muutuvad ülalt alla sujuvalt heledast tumedaks ning iga konkreetne värvus omakorda muutub lehtede vaheldudes puhtast toonist halli varjundini – teisisõnu värvuse intensiivsuse kahanemise suunas sarnase valguse peegeldusteguri juures.

Valkjad toonid (off-whites)
Sellesse rühma kuuluvad erinevad õrnade valkjate varjunditega toonid. Need on kokku koondatud toonimääratluse ja -valiku hõlbustamiseks, takistamaks oluliselt tugevamate värvide võimalike mõjude eest.

Neutraalsed värvitoonid (neutrals)
See värvirühm sisaldab suurt valikut neutraalseid toone, alates loomulikest mullakarva toonidest kuni jahedate õhuliste varjunditeni. Tänu järjestikusele paigutusele rühmas on toonide määratlemine ja valik lihtne, võimaldades kasutada ühe värviskeemi raames kahte väga lähedast tooni.